E-индекс за студенти  Вработени  

 
 
 
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   
Добредојдовте на Универзитетот во Штип
14, 15 и 16 август пријавување на кандидатите
Погледнете како е да се студира на вториот по големина универзитет во државата
Ректорот на УГД проф. д-р Блажо Боев во посета на Хрватската академија на науките и уметностите
Универзитет „Гоце Делчев“ Штип