Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Продолжен рок за упис на парен семестар во учебна 2018/2019 година

Се информираат студентите од прв циклус на студии дека рокот за упис на парен семестар е продолжен до (заклучно со) 28.02.2019 година, 23.59 часот.

Предуслови за упис на парен семестар:

- Заверен непарен семестар;

- Расположливи средства од: