Контакт  Соопштенија  Академски календар  Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •    

XIII традиционална Туристичко-гастрономска изложба

8 јуни 2022 г. (среда) - 11:00 часот

Факултетот за туризам и бизнис логистика при Универзитет „Гоце Делчев“-Штип, Ве поканува на XIII традиционална Туристичко-гастрономска изложба на алтернативни форми за развој на туризмот.

Изложбата ќе се одржи на 8.6.2022 (среда) со почеток во 11 часот во хотел „Аполонија“-Гевгелија (отворена тераса).