Контакт  Соопштенија  Академски календар  Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •    

Презентација на Microsoft Learn for Educators

Ве покануваме да бидете дел од состанокот на кој ќе се презентира програмата Microsoft Learn for Educators.

На состанокот ќе се презентираат придобивките од програмата, кои се развојните патеки во истата и како истата помага во развојот на студентот.

 

Состанокот ќе се одржи на 13.12.2022 г. (вторник) со почеток во 13 часот на Teams платформата.

 

Click here to join the meeting

Meeting ID: 212 165 676 267
Passcode: drnB49

Download Teams | Join on the web