Контакт  Соопштенија  Академски календар  Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •    

Продолжен рокот за пријавување испити во Септемвриска испитна сесија

Рокот за пријавување на испити во Септемвриска е продолжен:

  • За прв испитен рок до петок 25.08 до 12.00 часот.
  • За втор испитен рок до четврток 07.09 до 12.00 часот.

Ова се однесува на прв и втор циклус на студии.